До єдиного державногго реєстру станом на 28 жовтня подано майже 89 тисяч декларацій чиновників про майно. Усього в реєстрі зареєструвалися понад 105 300 користувачів.

Про це повідомила прес-служба НАЗК.

В агенції наголошують, що останній день подання електронних декларацій за 2015 рік — 30 жовтня.

Голова агенства Наталя Корчак також відзначила, що кількість декларацій в реєстрі свідчить про те, що в державі «взагалі не ведеться облік державних посадовців. Настільки величезний наразі є розрив між анонсованою кількістю у 40-50 тис. посадових осіб категорій «А» і «Б» та внесеними до системи вже понад 85 тис. е-документів».

Відповідно до закону «Про запобігання корупції», впродовж 60 днів після запуску системи електронного декларування декларації мають подати особи, які посідають відповідальне й особливо відповідальне становище.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Декларація Авакова: шуби дружини, картина Picasso та вино Rothschild.

Це близько 50 тисяч високопосадовців, серед яких президент, прем’єр-міністр, члени уряду, народні депутати України, заступники міністрів, керівники центральних органів виконавчої влади та їхні заступники. 

Нагадаємо, що голова Нацполіції задекларувала 3 квартири в Грузії та 3,5 млн грн зарплати.

Читайте також огляд: Куртка за 175 тисяч, бренд «Правий сектор» і раритетний «Кобзар»: що задекларували українські чиновники.

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile