Держфінмоніторинг РФ заблокував переказ коштів на рахунок українця Павло Гриб, якого незаконно утримують у СІЗО російського Краснодара.

Держфінмоніторинг РФ заблокував переказ коштів на рахунок українця Павло Гриб, якого незаконно утримують у СІЗО російського Краснодара.

Про це повідомив його батько Ігор Гриб після візити українських консулів до Павла.

«Довго ми вимагали від адміністрації СІЗО дозволити Павлу купувати (за власні кошти) життєво необхідні ліки та харчові продукти. І ось новий «хід» російської сторони», — написав Ігор Гриб.

«Як витримає хворий організм, після 9,5 місяців утримання, відсутність ліків і звичайної чистої питної води (купується в СІЗО) — не відомо», — додав він.

15 грудня 2017-го року російський суд продовжив арешт українця Павла Гриба до 4 березня. 

У минулому році українські лікарі відправились до українця Павла Гриба, який перебуває у СІЗО Краснодара. Однак, російські правоохоронці  їх не пустили.

28 квітня Жовтневий райсуд Краснодара продовжив до 4 липня термін утримання в СІЗО 19-річному українському політв'язню Павлу Грибу, який був викрадений в Білорусі, вивезений до Росії і заарештований за сфабрикованою справою.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Утримуваному в РФ українцю Грибу не надають медичну допомогу і не передають пошту.

Батько Павла Ігор Гриб наголосив, що за час перебування у СІЗО у його сина значно погіршився зір. Раніше батько Гриба повідомляв, що російські силовики силовики посилили психологічний тиск на Павла.

ЧИТАЙТЕ: Любов і ФСБ: як побачення закінчилося для 19-річного українця арештом. 

 

Поділитись: