Світ

У РФ затвердили нову структуру уряду: три нових міністерства та 10 заступників прем'єра

15 травня, 2018 22:15
Світ/У РФ затвердили нову структуру уряду: три нових міністерства та 10 заступників прем'єра
Зберегти
Вигляд
Президент Росії Володимир Путін підписав указ, яким затвердив структуру нового уряду.

Президент Росії Володимир Путін підписав указ, яким затвердив структуру нового уряду.

Про це повідомляє прес-служба Кремля.

Згідно документу у складі нового уряду ліквідовується Міністерство освіти і науки, а натомість створюють два нових: Міністерство просвіти, яке займатиметься питаннями середньої освіти та Міністерство науки і вищої освіти, яке опікуватиметься універиситетами і науковими установами та відповідатиме за розвиток науки в країні. 

Окрім того Міністерство зв'язку та інформаційних технологій реорганізовують в Міністерство цифрового розвитку. 

Окрім того торгівельні представництва, які були в структурі Міністерства економічного розвитку переведуть в структуру Міністерства промисловості. 

Також в новому російському уряді буде 10 заступників голови уряду, зокрема перший заступник голови уряду РФ-міністр фінансів РФ, заступник голови уряду РФ-повноважний представник президента Російської Федерації в Далекосхідному федеральному окрузі і заступник голови уряду РФ-керівник Апарату уряду РФ.

Нагадаємо, президент РФ Володимир Путін після своєї вже четвертої інавгурації залишив Дмитра Медведєва на посту прем’єр-міністра.

Раніше повідомлялось, що опівдні 7 травня у Кремлі відбулася інавгурація Путіна. Таким чином Володимир Путін учетверте вступив на посаду президента Російської Федерації. 

5 травня у містах Росії почалися акції протесту «Він нам не цар»  приурочені до інавгурації Володимира Путіна. Загалом по всій Росії на акціях «Він нам не цар» 5 травня затримали понад 1600 людей. Міністерство закордонних справ України засудило масове затримання у Росії учасників протестних акцій.

Пов`язані новини