Президент Росії Володимир Путін підписав указ, яким затвердив структуру нового уряду.

Президент Росії Володимир Путін підписав указ, яким затвердив структуру нового уряду.

Про це повідомляє прес-служба Кремля.

Згідно документу у складі нового уряду ліквідовується Міністерство освіти і науки, а натомість створюють два нових: Міністерство просвіти, яке займатиметься питаннями середньої освіти та Міністерство науки і вищої освіти, яке опікуватиметься універиситетами і науковими установами та відповідатиме за розвиток науки в країні. 

Окрім того Міністерство зв'язку та інформаційних технологій реорганізовують в Міністерство цифрового розвитку. 

Окрім того торгівельні представництва, які були в структурі Міністерства економічного розвитку переведуть в структуру Міністерства промисловості. 

Також в новому російському уряді буде 10 заступників голови уряду, зокрема перший заступник голови уряду РФ-міністр фінансів РФ, заступник голови уряду РФ-повноважний представник президента Російської Федерації в Далекосхідному федеральному окрузі і заступник голови уряду РФ-керівник Апарату уряду РФ.

Нагадаємо, президент РФ Володимир Путін після своєї вже четвертої інавгурації залишив Дмитра Медведєва на посту прем’єр-міністра.

Раніше повідомлялось, що опівдні 7 травня у Кремлі відбулася інавгурація Путіна. Таким чином Володимир Путін учетверте вступив на посаду президента Російської Федерації. 

5 травня у містах Росії почалися акції протесту «Він нам не цар»  приурочені до інавгурації Володимира Путіна. Загалом по всій Росії на акціях «Він нам не цар» 5 травня затримали понад 1600 людей. Міністерство закордонних справ України засудило масове затримання у Росії учасників протестних акцій.

Поділитись: