У Бразилії, в аеропорту Ріо-де-Жанейро, правоохоронці зупинили плавців з США Гуннара Бенца і Джека Конгера, які збиралися вилетіти з країни, повідомляє Олімпійський комітет США.

Як зазначається, обох чоловіків зняли з літака, що прямував в США, щоб провести допит.

Раніше четверо американських плавців повідомили, що минулої неділі стали жертвами збройного пограбування в таксі в Ріо-де-Жанейро.

Один з плавців, Райан Лохте, розповів, що на спортсменів напали, коли вони поверталися в олімпійське селище з вечірки у Французькому олімпійському домі.

За словами американця, їх таксі зупинили люди, які видавали себе за офіцерів поліції. Один з них приставив до голови Лохте пістолет і забрав його гроші і особисті речі.

Разом з тим, бразильська поліція повідомила, що свідчення плавців не збігаються між собою, а також не підтверджуються даними камер відеоспостереження.

У Міжнародному олімпійському комітеті інформацію про пограбування спортсменів також спростували.

Ще двом членам команди США з плавання, що фігурують у справі, – Лохте і Джеймсу Фейгену – офіційно заборонили покидати Бразилію. Проте, сам Лохте зміг повернутися в США 2 дні тому.

Адвокат Лохте Джеффрі Острал сказав у коментарі ВВС, що спортсмен покинув Бразилію раніше, ніж суддя встиг опублікувати офіційну заборону в його відношенні.

«Після зустрічі з бразильською владою і подачі заяви його так і не попросили залишитися для проведення подальшого розслідування або з яких-небудь інших причин», – зазначив Острал.

Поділитись: