У Рівному чоловіка на вулиці зупинили працівники військкомату і, не надавши жодних документів, вимагали проїхати з ними. Працівники військкомату поводили себе грубо і вживали лайку. Чоловік почав знімати подію на відео і викликав поліцію.

За даними місцевого видання «Радіо Трек», за чоловіком до Рівного приїхали представники комісаріату з Хмельницької області, оскільки він нібито там зареєстрований. Водночас у коментарі UA:Рівне чоловік, який назвався Владом, спростував інформацію про реєстрацію на Хмельниччині.

Він пояснив, що вранці йшов на роботу і до нього під‘їхало авто Hyundai, у якому перебували чоловіки у військовій формі. Один з них вийшов і почав вимагати проїхати з ними, оскільки вони шукають «осіб, які ухиляються від армії». Чоловіки у військовому також викликали поліцію.

«Я пояснив, що я не призовного віку, вони мені мені кажуть, що все одно треба проїхати. Вони не пред'явили ніяких посвідчень, хамили, викликали поліцію на тій підставі, що я не хочу з ними їхати. Я теж викликав поліцію в свою чергу. У них не було моїх даних... Вони просто підходили до людей», – розповів Влад.

Також він запевнив, що ніколи не був прописаний у Хмельницькій області.

Повне відео інциденту чоловіка із працівниками військкомату оприлюднило місцеве видання «Типове Рівне».

Хмельницький обласний військовий комісар Сергій Присяжнюк відмовився прокоментувати ситуацію і зазначив, що «взагалі не розуміє про що йдеться».

Водночас офіцер групи морально-психологічного забезпечення Хмельницького обласного військкомату Володимир Семенюк пояснив: «Наразі ми працюємо в посиленому режимі і в нас є оперативне командування «Захід», яке знаходиться у Рівному... Це їхнє право направляти для надання допомоги в ті чи інші військові комісаріати офіцерів з будь-яких підрозділів. Це не є така практика, але це можливо». Він пообіцяв у точнити інформацію.

Речник оперативного командування «Захід» Анатолій Прошин спочатку сказав кореспонденту UA:Рівне, що громадянин, якого намагались незаконно затримати, перебував у розшуку.

Однак, після того як з'ясувалось, що чоловік не досяг призовного віку, Прошин повідомив, що військовослужбовці з Хмельницького були направлені в Рівне для посилення оперативних груп.

«Дані віськовослужбовці, які перебували на території Рівненської області, вони були направлені сюди для посилення оперативних груп, щодо вручення і розповсюдження повісток для людей, які є призовного віку», — розповів Прошин.

Нагадаємо, у Тернополі призовник впав з п'ятого поверху під час втечі з військкомату.

Поділитись: