Слідчі Державного бюро розслідувань провели обшуки в рамках розслідування обставин зникнення транспортних засобів зі спецмайданчиків Головного управління Національної поліції України у Рівненській області на більш як 7 млн грн.

Про це повідомляє пресслужба ДБР.

Так, за попередньою інформацією, працівники поліції Рівненщини привласнювали з метою подальшого продажу автомобілі, які перебували на спеціальних майданчиках для зберігання тимчасово затриманих транспортних засобів та визнаних речовими доказами у кримінальних провадженнях.

Повідомляється, що слідчі ДБР 19-20 лютого провели понад 30 обшуків у службових приміщеннях ГУ Нацполіції у Рівненській області та за місцем проживання осіб, які можуть бути причетні до злочину. Під час обшуків вилучено службову документацію, комп’ютерну техніку та засоби зв’язку.

Досудове розслідування здійснюється за статтями про «перевищення влади або службових повноважень працівниками правоохоронного органу» та про «службову недбалість, які спричинила тяжкі наслідки».

Нагадаємо, правоохоронці провели обшуки у комплексі будівель підприємства Укроборонсервіс, яке є дочірньою компанією державного Укроборонпрому. Його службовців підозрюють у завданні державі збитків у великих розмірах.

Поділитись: