У різдвяній виставі Нью-Йорка візьмуть участь 100 міні-дронів

Mashable
default/У різдвяній виставі Нью-Йорка візьмуть участь 100 міні-дронів
Зберегти
Вигляд
У традиційній різдвяній виставі Christmas Spectacular у Нью-Йорку цьогоріч візьмуть участь 100 міні-дронів Shooting Star від компанії Intel. Кожен з них оснащений LED-вогниками, завдяки яким вони здатні на понад 4 мільярди кольорових комбінацій.

Щороку новий фінал — це одна із особливостей різдвяного шоу Christmas Spectacular за участі танцювального ансамблю The Radio City Rockettes.

2018 року організатори вистави заявили, що високотехнологічні міні-дрони Intel Shooting Star стануть головною особливістю цьогорічного фіналу.

Хоча ці беспілотники вже в рекордній кількості 1 200 штук влаштовували світлове шоу на Зимових Олімпійських Іграх у Південній Кореї, але їхня участь в Christmas Spectacular в кількості 100 штук — це рекорд для закритого приміщення.

Окрім того, як помітно на відео репетиції цьогорічного шоу, дрони Shooting Star синхронізовані не лише одне з одним, а і з рухами акторів та танцюристів.

Прем’єра цьогорічного шоу відбудеться 16 листопада у Radio City Music Hall, а показуватимуть виставу до 1 січня.

Нагадаємо, під час відкриття зимової Олімпіади в Пхьончхані Intel встановила світовий рекорд за кількістю одночасно керованих дронів.

Минулого року у Китаї використали для шоу тисячу дронів і встановили рекорд.

/Лев Коротаєйський

Пов`язані новини