УКРАЇНА

У Росії дозволили протестувати проти «антитерористичних» законів

УКРАЇНА/У Росії дозволили протестувати проти «антитерористичних» законів
Зберегти
Вигляд

У Москві дозволили протестувати проти антитерористичного пакету «законів Ярової». Мітинг було погоджено мерією Москви і заплановано на 26 липня, повідомив російський опозиціонер Лєонід Волков у Facebook.

Так званий «пакет Ярової», який розробили депутат Держдуми Іріна Яровая і член Ради Федерації Віктор Озєров, посилює цілий ряд законів. До Кримінального кодексу вводиться стаття про «неінформування». Вік кримінальної відповідальності за статтями «терористичної спрямованості» знижується до 14 років. За новою нормою про залучення в організацію масових заворушень ув’язнюватимуть на термін до 10 років.

Нагадаємо, що 24 червня Держдума РФ ухвалила відразу в другому і третьому читанні так званий «антитерористичний пакет» законопроектів.

Мобільні оператори Росії вже попередили про зростання цін на зв'язок мінімум в два-три рази після прийняття «законів Ярової».

Про можливість посилення репресій в анексованому Криму через ухвалення відповідних законів читайте у публікації «До чого не були готові проросійські кримчани: наслідки «закону Ярової».

Пов`язані новини