Політика

У Росії кандидатуру Ксенії Собчак офіційно висунули на президентські вибори

23 грудня, 2017 20:23
Політика/У Росії кандидатуру Ксенії Собчак офіційно висунули на президентські вибори
Зберегти
Вигляд
Партія «Громадянська ініціатива» офіційно висунула телеведучу та журналістку Ксенію Собчак в якості кандидатки на президентських виборах 2018 року.

Партія «Громадянська ініціатива» офіційно висунула телеведучу та журналістку Ксенію Собчак в якості кандидатки на президентських виборах 2018 року.

Про це повідомляє «Новая газета».

«За» проголосували 96 осіб, 7 виступили проти, 3 утрималися.

«Сьогодні один з найважливіших днів у моєму житті. Це було непростим рішенням. Деякий час я вважала, що на виборах дозволять брати участь Олексію Навальному, а Путін не піде на вибори, але потім стало ясно, що мрії так і залишаться мріями. Я не хотіла більше спостерігати, зрозуміла, що треба брати участь не тільки і не стільки в президентській гонці, а в політичному житті нашої країни», — заявила Собчак під час свого виступу перед делегатами з'їзду.

Зазначимо, що 15 грудня у Росії Рада Федерації проголосувала за призначення виборів президента на 18 березня 2018 року. Раніше вибори президента РФ відбувалися на початку березня, однак цей день перенесли на 18 березня — дату, коли Росія анексувала український Крим.

Кандидати, які планують брати участь у виборах, мають півтора місяці, щоб зібрати підписи для висування та реєстрації.

Нагадаємо, рік тому, у грудні 2016-го, російський опозиціонер  Навальний оголосив про участь у виборах президента.

У листопаді 2017 року російська журналістка Ксенія Собчак заявила, що балотуватиметься в президенти Росії.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Що означає висунення Ксенії Собчак у  президенти Росії.

6 грудня 2017-го чинний президент Росії Володимир Путін офіційно висунув свою кандидатуру для участі у виборах президента РФ.

Пов`язані новини