Політика

У Росії оголосили початок військових навчань

Політика/У Росії оголосили початок військових навчань
Зберегти
Вигляд

Міністерство оборони Росії оголосило про початок масштабних військових навчань у декількох регіонах від 24 серпня.

Про це повідомляє прес-служба оборонного відомства країни.

«Практичні дії пройдуть з 24 по 29 серпня 2015 року на території шести суб’єктів Російської Федерації в зоні відповідальності Західного і Центрального військових округів», – йдеться в повідомленні.

Як відзначається, «метою навчань є «перевірка ступеня готовності органів військового управління, з’єднань і військових частин до проведення заходів всебічного забезпечення, вдосконалення алгоритмів роботи органів військового управління, практичне відпрацювання питань матеріально-технічного, інженерного, морально-психологічного забезпечення, а також організації зв’язку, радіаційного, хімічного і біологічного захисту при розгортанні, перегрупуванні і застосуванні угруповання військ».

23 серпня військові країн-членів Організації Договору про колективну безпеку, в якій провідну роль відіграє Росія, почали шестиденні навчання неподалік кордонів члена НАТО Естонії.

міністр закордонних справ Фінляндії Тімо Сойні під час конференції за участі фінських послів за кордоном заявив, що  його країна повинна посилити свою оборону на тлі напруження між РФ та Заходом, а також зростаючого озброєння Росії.

Пов`язані новини