У Росії заявляють, що під час Чемпіонату світу з футболу-2018 країну відвідали понад 600 тисяч іноземних уболівальників.

У Росії заявляють, що під час Чемпіонату світу з футболу-2018 країну відвідали понад 600 тисяч іноземних уболівальників.

Про це повідомляє агентство ТАСС з посиланням на дані ФСБ Росії та Прикордонслужби РФ.

Зазначається, що найбільше за «паспортами уболівальників» на чемпіонат приїхали з Китаю, США і Мексики.

«У період проведення Чемпіонату світу з футболу FIFA 2018 року в пунктах пропуску здійснено організований пропуск через державний кордон РФ понад 633 тисячі іноземних громадян по персоніфікованим карткам глядачів», — йдеться у повідомленні.

Повідомляється, що з Китаю прибули понад 53 тисячі іноземців, із США  — понад 46 тисяч, а з Мексики — понад 41 тисяча.

Основними пунктами прибуття уболівальників стали Москва і Санкт-Петербург. Понад 80% уболівальників прибули у пункти пропуску в аеропортах «Шереметьєво», «Домодєдово», «Внуково» і «Пулково».

Фінальний етап Чемпіонату світу з футболу в Росії відбувався 14 червня по 15 липня. У матчі фіналу ЧС-2018 збірна Франції перемогла команду Хорватії.

Збірна України на Чемпіонаті світу з футболу не була представлена. Зазначимо, що Україна закликала не проводити ЧС з футболу в Росії, оскільки ця країна утримує політичних в'язнів та веде війну.

Національна суспільна телекомпанія України (НСТУ) вирішила не транслювати Чемпіонат світу з футболу.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: Художник з Києва намалював альтернативні плакати до ЧС з футболу у Росії

Поділитись: