Життя

«Радио Свобода» та CNN потрапили у список потенційно небажаних ЗМІ у Росії — РБК

18 жовтня, 2017 12:49
Життя/«Радио Свобода» та CNN потрапили у список потенційно небажаних ЗМІ у Росії — РБК
Зберегти
Вигляд
Видання «Голос Америки», «Радио Свобода» і CNN потрапили в перелік ЗМІ, робота яких в Росії може бути обмежена. Список складала комісія Ради Федерації по захисту державного суверенітету.

Видання «Голос Америки», «Радио Свобода» і CNN потрапили в перелік ЗМІ, робота яких в Росії може бути обмежена. Список складала комісія Ради Федерації із захисту державного суверенітету.

Про це повідомляє російське видання РБК з посиланням на джерела.

Список «небажаних» ЗМІ російські сенатори складають, базуюючись на рекомендаціях Мінюсту, МЗС, Росспоживнагляду та Генпрокуратури РФ.

У перелік потрапили медіа, які «отримують гроші з-за кордону» та «втручаються в російську внутрішню політику», повідомив РБК член комісії із захисту державного суверенітету Олег Морозов.

РБК направило запити виданням, але на момент публікації вони не відповіли. В редакції «Голосу Америки» повідомили, що «розмови про включення в чорні списки йдуть давно».

Зазначається, що проти фігурантів списку буде вжито тих самих заходів, які в США застосовуються проти телеканалу Russia Today і радіо Sputnik.

9 жовтня Мінюст РФ попередив «Радио Свобода», що робота його журналістів в Росії може бути обмежена. Таке ж попередження отримали канал «Настоящее время» і сайт «Idel.Реалии» (інші проекти «Радіо Свобода»).

Підписуйтесь на наш канал у Telegram

Пов`язані новини