Життя

У Росії «Солдатські матері» вимагають пояснити, як бійці ГРУ потрапили на Донбас

Життя/У Росії «Солдатські матері» вимагають пояснити, як бійці ГРУ потрапили на Донбас
Зберегти
Вигляд

У Росії організація «Солдатські матері» надіслала запит у військову прокуратуру з вимогою прояснити долю затриманих в Україні спецпризначенців ГРУ.

Про допомогу правозахисників попросив Алєксандр Алєксандров, передає РБК.

Відповідальний секретар «Союзу комітетів солдатських матерів» Валєнтіна Мєльнікова розповіла, що в організацію «Солдатських матерів» звернувся «електронною поштою та СМС військовослужбовець за контрактом військової частини №21208 Алєксандров Алєксандр з проханням посприяти його поверненню в Росію».

У листі Мельникова просить військову прокуратуру відповісти на кілька запитань: «За яким розпорядженням військовослужбовець перебував в Україні?», «За яких обставин, яким способом сержант Алєксандров зміг перейти державний кордон?», «Які заходи вживаються військовою прокуратурою для повернення військовослужбовця?» і «Чи бере участь МЗС у поверненні на територію Росії Алєксандрова?»

Крім того, солдатські матері просять прокуратуру «вжити всіх можливих заходів для звільнення Алєксандрова в разі чергового обміну полоненими «всіх на всіх» в Україні».

Як відомо, під час бою на Луганщині у полон було взято двох військовослужбовців ГРУ Росії – капітана Євгенія Єрофєєва і сержанта Алєксандра Алєксандрова. Київський суд заарештував російських спецпризначенців до 19 липня.

Пов`язані новини