Московський обласний суд виніс рішення знести Свято-Троїцький храм Богородської єпархії Української православної церкви Київського патріархату в місті Ногінську.

Про це повідомив на сторінці Facebook ієромонах Святослав Скороход.

«Сьогодні чорний понеділок для Богородської єпархії УПЦ Київського Патріархату в Росії. З 3 жовтня вступає в силу остаточний вирок в знесенні нашого храму», – написав ієрономах.

Затвердивши таке рішення, суд задовольнив позов Адміністрації Ногiнського району. На думку Богородської єпархії УПЦ КП, за цим позовом стоїть Московський патріархат.

Згідно постанови храм буде знесений в 4-місячний термін за рахунок української єпархії.

Скороход також повідомив, що напередодні засідання суду на адвоката Тетяну Горюнову, яка захищала інтереси УПЦ КП в суді, було скоєно напад.

Невідомі з машини відкрили по ній стрілянину. Після цього їй на телефон надійшли погрози розправи у випадку подальшої підтримки та захисту українського храму в суді.

«Нажаль, все українське систематично підчищається і нищиться: сьогодні резонансне рішення по знесенню храму, до того закриття української бібліотеки та ліквідування єдиної централізованої української організації «Український Конгрес Росії».

Поділитись: