Світ

У Росії суд відмовив в апеляції учасникам акції Pussy Riot на фіналі ЧС-2018

18 серпня, 2018 08:36
Світ/У Росії суд відмовив в апеляції учасникам акції Pussy Riot на фіналі ЧС-2018
Зберегти
Вигляд
Хамовнічеський суд Москви не розглядатиме апеляційні скарги на штрафи, призначені чотирьом учасникам Pussy Riot після акції на фіналі Чемпіонату світу з футболу в Москві.

Хамовнічеський суд Москви не розглядатиме апеляційні скарги на штрафи, призначені чотирьом учасникам Pussy Riot після акції на фіналі Чемпіонату світу з футболу в Москві.

Про це повідомляє «Інтерфакс-Україна».

Таким чином, скарги по суті не розглядатимуться. Всі чотири рішення мирового суду набули чинності.

Суд визнав Петра Верзілова, Ольгу Курачеву, Ольгу Пахтусову і Вероніку Никулишину винними в незаконному носінні форми (ч.1 ст. 17.12 КоАП РФ) і призначив їм штрафи по 1,5 тисячі рублів кожному з вилученням поліцейської форми.

Столичний Хамовнічеський суд призначив усім чотирьом по 15 діб адміністративного арешту за «грубе порушення правил поведінки глядачів під час проведення офіційних спортивних змагань, якщо ці дії не містять кримінально караного діяння» (ч. 3 ст. 20.31 КоАП РФ).

Окрім того, за рішенням суду, усім чотирьом заборонено протягом трьох років відвідувати офіційні спортивні заходи на територі

Наприкінці липня на трьох з чотирьох учасників Pussy Riot, які вибігли на поле під час фіналу ЧС та відбули за це 15 діб арешту, склали нові адміністративні протоколи та повезли до суду.

30 липня чотирьох учасників Pussy Riot затримали біля СІЗО, в якому вони відбули 15 діб арешту. У поліції заявили, що на них ще складуть протоколи за статтею «Проведення публічного заходу без подачі заявки».

Четверо учасників Pussy Riot, переодягнені в міліцейську форму, вибігли на поле під час фінального матчу Чемпіонату світу з футболу.

Вони вимагали від російської влади: звільнити всіх політичних в'язнів; не саджати за лайки; припинити незаконні арешти на мітингах; допустити політичну конкуренцію в країні; а також не фабрикувати кримінальні справи і не тримати людей без причин в СІЗО.

Учасників затримали та склали адміністративні протоколи за статтями «Порушення правил поведінки глядачів під час офіційних спортивних змагань» та «Незаконне носіння одягу з символікою державних воєнізованих організацій, правоохоронних або контролюючих органів».

Усіх затриманих відправили під арешт на 15 діб.

Пов`язані новини