Журналістам і прихильникам глави карельського «Меморіалу» оголосили, що Юрій Дмитрієв виправданий за статтями про розпусні дії і виготовленні дитячої порнографії. Визнаний винним за статтею про зберігання зброї, за ним зберігається право на реабілітацію. Йому призначено два роки шість місяців обмеження волі.

Журналістам і прихильникам глави карельського «Меморіалу» оголосили, що Юрій Дмитрієв виправданий за статтями про розпусні дії і виготовленні дитячої порнографії. Визнаний винним за статтею про зберігання зброї, за ним зберігається право на реабілітацію.

Йому призначено два роки шість місяців обмеження волі.

Про це повідомляє «Медіазона».

Юрій Дмитрієв вийшов із залу суду, всі радіють і обіймають його. «Я дочекалася, і я щаслива. Я знала, що це все неправда, і рада, що це доведено », - сказала «Медіазоне» його дочка Катерина.

13 грудня 2016 року Юрій Дмитрієв був затриманий, а пізніше арештований за звинуваченням у виготовленні дитячої порнографії (п. «В» ч. 2 ст. 242.2 КК РФ) за анонімним доносом. За версією слідства, Дмитрієв займався виготовленням дитячої порнографії, знімаючи свою прийомну дочку протягом декількох років, але знімки не публікував. 2 березня 2017 року Дмитрієву було офіційно пред'явлено звинувачення також в розпусних діях щодо малолітньої прийомної дочки (ч. 3 ст. 135 КК РФ) і в незаконному зберіганні зброї (ч.1 ст. 222 КК РФ).

Юрій Дмитрієв заперечує свою провину за всіма звинуваченнями. Він наполягає, що робив фотографії дівчинки, щоб убезпечити себе від претензій органів опіки в неправильному вихованні дитини. Фотографії він робив для фіксації її розвитку і контролю за станом здоров'я.

Юрій Дмитрієв - краєзнавець, керівник карельського відділення товариства «Меморіал». Відомий тим, що експедиції під його керівництвом виявили місця поховання жертв політичних репресій в Сандармоху і Червоному бору.

Поділитись: