Життя

У Росії священика засудили за педофілію

17 січня, 2018 10:29
Життя/У Росії священика засудили за педофілію
Зберегти
Вигляд
lead
Священик Гліб Грозовський визнаний винним у педофілії і засуджений до 14 років ув'язнення в колонії суворого режиму.

Священик Гліб Грозовський визнаний винним у педофілії і засуджений до 14 років ув'язнення в колонії суворого режиму.

Про це повідомляє «Интерфакс».

Вирок Грозовському, відстороненого РПЦ від служіння, виніс Приозерский районний суд Ленінградської області. Справа слухалася в закритому режимі.

Підсудний був визнаний винним насильницьких діях сексуального характеру (п. «Б» ч. 4 ст. 132 КК РФ). У повідомленні СК вказується, що Грозовський діяв «з особливим цинізмом».

Суд також зобов'язав Грозовського виплатити трьом сім'ям потерпілих по 400 тисяч рублів. В термін покарання священика суд зарахував перебування під вартою з вересня 2014 року.

Грозовський звинувачувався в трьох епізодах наруги над неповнолітніми в православних таборах в 2009 і 2013 роках.

Обвинувачення, за даними джерела агентства, просило засудити Грозовського до 15 років позбавлення волі з забороною протягом 12 років займатися діяльністю, пов'язаною з вихованням неповнолітніх.

Виступаючи з останнім словом, Грозовський сказав, що, на його думку, «самого щлочину злочину немає як такого» і що він розраховує на «людське розуміння і справедливе рішення».

Грозовський вже заявив, що буде оскаржувати вирок.

Кримінальну справу стосовно Гліба Грозовського було порушено в листопаді 2013 року. Його звинуватили в декількох епізодах розтління малолітніх.

Грозовський, який покинув Росію, був оголошений в міжнародний розшук. У вересні 2014 року його затримали в Ізраїлі, а потім екстрадували в Росію.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Калька з «русского мира»: звідки в Україні виникли рухи «борців з педофілами»

Пов`язані новини