Життя

У Росії вважають стан здоров’я Савченко задовільним для етапування

Життя/У Росії вважають стан здоров’я Савченко задовільним для етапування
Зберегти
Вигляд

Здоров'я українки Надії Савченко, яку в Росії засудили до 22 років позбавлення волі, не викликає побоювань, тому її можна етапувати до місця ув'язнення.

Про це в понеділок журналістам повідомив голова Громадської спостережної комісії по контролю за дотриманням прав людини в місцях примусового утримання Ростовської області Лєонід Петрашіс.

«Судячи з даних головного управління Федеральної служби виконання покарань по Ростовській області, стан Савченко задовільний. У неї трохи знижений тиск. Перешкодою для етапування засудженої може стати необхідність стаціонарного лікування. Проте в даний час її немає», - цитує Петрашіса Інтерфакс.

Один з її адвокатів Марк Фейгін написав у Twitter, Савченко виключила дитяче харчування зі свого раціону.

При цьому інший її адвокат Микола Полозов зазначив, що стан здоров'я Савченко стабільний, вага 64 кг, тиск 110 на 60.

Також Фейгін повідомив, що Савченко остаточно відмовилася подавати апеляцію на рішення суду по її справі.

Савченко у листі повідомила, що з середи, 6 квітня, почне безстрокове сухе голодування з вимогою її негайного етапування в Україні.

«На злочинні дії російської влади проти мене і проти України оголошую безстрокове сухе голодування починаючи з 6 квітня 2016 року. Вимагаю негайного повернення мене в Україну, забороняю мене етапувати куди-небудь, крім України», - написала вона.

 

Нагадаємо, Савченко можуть етапувати з Ростовської області в одну з колоній у Республіці Мордовія. Зазначимо, вирок Надії Савченко набуде чинності 5 квітня.

 

Донецький міський суд Ростовської області РФ 22 березня засудив Надію Савченко до 22 років колонії.

/ фото Громадське

Пов`язані новини