ENRU

У Росії заарештували Свідка Єгови

У Сочі на десять діб заарештували члена релігійної організації «Свідки Єгови» Сергія Ісаєва за звинуваченням в непокорі законним вимогам поліцейського.

Про це йдеться в листі Європейської асоціації християнських Свідків Єгови, передає «ОВД Инфо».

Ісаєва та іншого неповнолітнього члена релігійної організації затримали 6 вересня під час прогулянки. Перехожий повідомив поліції, що по алеї гуляють Свідки Єгови, «які заборонені».

Потім, пише «ОВД Инфо», Ісаєва відвезли до ФСБ і звинуватили в непокорі вимогам поліцейських за відмову сісти в машину, якої, за даними Європейської асоціації християнських Свідків Єгови, не було.

Також в повідомленні йдеться, що за кілька годин до затримання в Хостинсскому районі Сочі поліцейські обходили будинки місцевих Свідків Єгови. Вони намагалися з'ясувати, чи приходять до них в гості одновірці, а також чи є серед них іноземці.

Нагадаємо, 20 квітня у Росії визнали екстремістами та заборонили Свідків Єгови.  У свою чергу Свідки Єгови подали зустрічний позов до Мін'юсту з вимогою визнати організацію жертвою політичних репресій. Однак суд відмовився прийняти цей позов через правила підсудності. 18 липня 2017 року заборона набула чинності.

За місяць повідомлялося, що у Росії заарештували члена «Свідків Єгови» з Данії.

Підписуйтесь на наш канал у Telegram