Уповноважена з прав людини в РФ Тетяна Москалькова заявляє, що стан стан здоров’я українця Павла Гриба, який незаконно утримується у СІЗО Краснодара, «оцінюється як задовільний».

Уповноважена з прав людини в РФ Тетяна Москалькова заявляє, що стан стан здоров’я українця Павла Гриба, який незаконно утримується у СІЗО Краснодара, «оцінюється як задовільний».

Про це йдеться у листі Москалькової, який отримала уповноважена Верховної Ради з прав людини Валерія Лутковська.

У РФ заявляють, що після прибуття до СІЗО Гриб «пройшов медичний огляд і був взятий під диспансерний нагляд за наявними хронічними захворюваннями».

«Наразі загальний стан здоров’я Павла Гриба оцінюється лікарями-спеціалістами як задовільний, він перебуває під динамічним наглядом медичних працівників, отримує призначене лікування в амбулаторних умовах. Препарати для лікування йому надаються у відповідності до рекомендацій лікарів і наявних захворювань», – йдеться у листі омбудсмана РФ.

Крім того, за словами, Москвалькової, 18 вересня в Краснодарській клінічній лікарні Гриб пройшов обстеження щодо наявності у нього тяжкого захворювання, включеного до переліку тяжких захворювань, які є перепоною для тримання під вартою.

«Наявність такого захворювання лікарською комісією у нього не було встановлено», — наголошує уповноважена з прав людини в РФ. 

Раніше батько Павла — Ігор Гриб — заявив, що у його сина, утримуваного в СІЗО російського Краснодара, погіршується стан здоров’я.

Раніше українські лікарі відправились до українця Павла Гриба, який перебуває у СІЗО Краснодара. Однак, російські правоохоронці  їх не пустили.

Суд Краснодара продовжив Грибу термін арешту до 4 січня 2018 року.

У Facebook запустили флешмоб із закликом допустити лікарів до українця Гриба у РФ.

ЧИТАЙТЕ: Любов і ФСБ: як побачення закінчилося для 19-річного українця арештом.

Поділитись: