Його звинуватили у публічному виправданні тероризму.

Басманний суд Москви заочно арештував народного депутата України з партії «Народний фронт» Антона Геращенка. Його звинуватили у публічному виправданні тероризму.

Про це повідомляє «Интерфакс».

«Басманний суд Москви 22 травня обрав запобіжний захід у вигляді арешту Геращенка Антона Юрійовича, якого звинувачують у злочині, передбаченому ч.2 статті 205.1 КК РФ (Публічні заклики до терористичної діяльності, публічне виправдання тероризму чи пропагнда, здійснена з використанням ЗМІ чи інтернету», — повідомили у суді.

У Басманному суді уточнили, що запобіжний захіл Геращенку обрали терміном на 2 місяці з моменту його екстрадиції або ж затримання у Росії. РФ оголосила депутата у міжнародний розшук.

Антон Геращенко пояснив, що суд його заочно арештував за те, що він закликав документувати злочини російських військових проти мирного населення у Сирії.

«Рішення Басманного суду розцінюю як високу оцінку моєї боротьби за захист інтересів народу України проти російської агресії», — заявив депутат.

Раніше у Росії «за напад на російські дипломатичні установи» заочно заарештували депутата Верховної Ради Володимира Парасюка і ще трьох громадян України.

Поділитись: