default

У Росії засудили групу людей за убивства безпритульних

23 жовтня, 2017 18:00
default/У Росії засудили групу людей за убивства безпритульних
Зберегти
Вигляд
Московський міський суд оголосив вирок фігурантам справи «чистильників», які вбивали бездомних і випадкових перехожих у 2014-2015 роках.

Московський міський суд оголосив вирок фігурантам справи «чистильників», які вбивали бездомних і випадкових перехожих у 2014-2015 роках.

Про це повідомляє прес-служба Слідчого комітету Росії.

Раніше колегія присяжних визнала Павла Войтова, Олену Лобачову, Владислава Каратаєва, Артура Нарциссову і Максима Павлова винними в убивствах в Москві, Підмосков'ї і Ярославській області.

Павлу Войтову суд призначив покарання у вигляді довічного позбавлення волі. Владислав Каратаєв засуджений до 16 років, а Олена Лобачова — до 13 років позбавлення волі.

Максима Павлова і Артура Нарциссова засудили до 9,5 року позбавлення волі. Нарциссов відбуватиме покарання в колонії суворого режиму, Павлов — загального.

Представник Головного слідчого управління СК по Москві Юлія Іванова, коментуючи вирок, повідомила «Інтерфаксу», що підсудні визнані причетним «до вбивств понад 15 людей». Водночас раніше повідомлялося, що фігуранти справи «чистильників» звинувачувалися в 14 епізодах вбивств.

Під час слідства, як повідомляло російського агентства судової інформації, усі фігуранти повністю або частково визнали свою провину.

Підписуйтесь на наш канал у Telegram

Більше про:
# суд
# Росія
Пов`язані новини