Глава місцевого управління Росспоживнагляду Анатолій Ковалєнко затриманий у зв'язку із загибеллю дітей на Сямозері в Карелії.

Про це повідомив офіційний представник Слідчого комітету РФ Володимир Маркін.

Його підозрюють за статтею «недбалість».

«За даними слідства, в 2015 році в регіональне управління Росспоживнагляду неодноразово надходила інформація про численні порушення законності при виконанні законодавства в сфері організації літнього відпочинку, оздоровлення та зайнятості неповнолітніх <...> Не дивлячись на це, Коваленко і його підлеглі протягом року не вжили жодних заходів (призупинення діяльності або закриття табору) в межах своїх повноважень щодо керівництва ТОВ Парк-Готель «Сямозеро», — сказав Маркін.

Також слідство повідомило, що попросить суд взяти під варту директора ТОВ «Парк-готель Сямозеро» Єлєну Решетову, її заступника Вадіма Віноградова та інструктора Валєрія Круподерщікова.

Раніше, у Росії через загибель дітей у Карелії порушили справу про недбалість чиновників.

18 червня 47 дітей і четверо дорослих з дитячого оздоровчого табору «Парк-готель Сямозеро» на двох човнах і рафті потрапили в шторм, човни перекинулися.

Діти намагалися дістатися до берега, проте через великі хвилі і низьку температуру води зробити це змогли не всі. 14 школярів загинули

Поділитись: