Слідчий відділ управління Федеральної служби безпеки РФ по Краснодарському краю 10 вересня порушив дві кримінальні справи через заклики до сепаратизму. Про це повідомляється на сайті прокуратури РФ.

У відомстві розповіли, що під слідством перебувають двоє жителів Краснодара. Також прокуратура краю подала запит про блокування виявленої «сепаратистської» інформації.

Як повідомляє «Російська планета», в кінці серпня на Кубані заарештували активістку Дар'ю Полюдову, яка займалася організацією «маршу за федералізацію Кубані». Марш планувалося провести 17 серпня. Незадовго до цього дня активістку затримали за підозрою в дрібному хуліганстві і призначили їй покарання у вигляді адміністративного арешту. Після відбуття покарання Полюдова не вийшла з СІЗО.

Пізніше, 2 вересня, стало відомо, що проти активістки порушили кримінальні справи за двома пунктами статті 280 КК РФ - «публічні заклики до здійснення екстремістської діяльності, здійснені в мережі Інтернет» та «публічні заклики до здійснення дій, спрямованих на порушення територіальної цілісності Російської Федерації , вчинені з використанням мережі Інтернет».

Поділитись: