Головний редактор газети «Тон-М» Дмитро Попков був убитий 34 у дворі свого будинку в Мінусинську Красноярського краю.

Головний редактор газети «Тон-М» Дмитро Попков був убитий 34 у дворі свого будинку в Мінусинську Красноярського краю.

Про це повідомила помічниця керівника головного слідчого управління СКР по краю Ольга Дегідь, «Інтерфаксу».

Попков був убитий з вогнепальної зброї, яку поки не знайдено. Слідчий комітет РФ та МВС почали розслідування.

За словами Дегідь, розглядаються різні версії вбивства, в тому числі його професійна діяльність. Поліцейські встановлюють коло осіб, з якими журналіст був у момент загибелі.

У місцевому СКР повідомили, що вбитий Попков раніше був засуджений за побиття підлітка в Мінусинську під час святкування дня міста. У вересні 2013 року суд визнав його винним в нанесенні побоїв підлітку під час святкування в Мінусинську Дня міста 12 червня 2012 року і засудив його до 300 годин обов'язкових робіт.

За даними слідства, підліток, який працював стажистом в місцевій телекомпанії, знімав свято на відеокамеру. Несподівано до нього підійшла компанія людей і попросила зняти їх. Хлопчик відмовився, бо у нього закінчувався заряд батареї відеокамери. За це один з чоловіків вдарив його в живіт і пішов. У підлітка, який хворіє на діабет, в результаті удару вийшов з ладу апарат вимірювання рівня цукру в крові. Пізніше хлопчик упізнав у нападнику депутата місцевої міськради.

Надалі Попков, бувши в момент нападу депутатом міської ради Минусинска від Комуністичної партії РФ, був позбавлений депутатського статусу за власною заявою.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

Поділитись: