У російському місті Томськ група людей влаштувала акцію та пробігла у масках українського політика, екс-президента Грузії Міхеіла Саакашвілі.

У російському місті Томськ група людей влаштувала акцію та пробігла у масках українського політика, екс-президента Грузії Міхеіла Саакашвілі. Захід провели у відповідь на слова Путіна, який порівняв російського опозиціонера Олексія Навального із Саакашвілі.

Про це повідомляє «Сибирь.Реалии».

«Цією акцією ми хочемо продемонструвати абсурд дивовижних розумових конструкцій, які виникають у нашого нацлідера в голові. Його заяви про те, що «нам не треба, щоб у нас на вулицях бігали Саакашвілі», — це відмінний приклад архаїчної свідомості, схильність лідера проектувати свої власні страхи в публічну площину. Все б нічого, але нам доводиться з цим всім жити», — сказав організатор акції, член арт-групи «Сну-Сну» Олександр Колпаков.

Акція була не масштабною: шестеро активістів у масках з портретом Саакашвілі бігали сквером на одному з провулків міста.

Нагадаємо, що 14 грудня на щорічній прес-конференції на запитання Ксенії Собчак про те, що Навальному та представникам опозиції не дають проводити пердвиборчу кампанію та створюють перешкоди, Путін сказав:

«Ті, кого ви назвали, — це Саакашвілі, тільки російського зразка. Ви хочете, щоб десятки таких Саакашвілі дестабілізували ситуацію в країні? Ви хочете, щоб у нас по площах бігали десятки таких Саакашвілі?».

Поділитись: