Світ

У російському Волоколамську госпіталізували 23 учнів: підозрюють отруєння сірководнем

21 березня, 2018 13:54
Світ/У російському Волоколамську госпіталізували 23 учнів: підозрюють отруєння сірководнем
Зберегти
Вигляд
У російському Волоколамську з ознаками отруєння госпіталізували 23 учня однієї із місцевих шкіл. Ймовірно, діти отруїлись внаслідок сильного викиду сірководню на звалищі «Ядрово».

У російському Волоколамську з ознаками отруєння госпіталізували 23 учня однієї із місцевих шкіл. Ймовірно, діти отруїлись внаслідок сильного викиду сірководню на звалищі «Ядрово».

Про це повідомляє ТАСС з посиланням на екстренні служби.

Повідомляється, що вчителі звернули увагу на те, що дітям стало погано і викликали лікарів.

«Медики прийняли рішення госпіталізувати 23 учнів з ознаками отруєння. При цьому інформація ряду ЗМІ про те, що в школі розпилили газовий балончик, не знайшла підтвердження. Очевидно, причина — різкий запах сірководню», — повідомило джерело.

Посадовець управління освіти Волоколамського району Катерина Волкова повідомила ТАСС, що« у місті стався сильний викид, імовірно, сірководню».

«Ми вважаємо, що причина — звалище «Ядрово», ніяких інцидентів у школах не було. Кільком учням стало погано через різке запаху сірководню, і їм прямо в школу викликали швидку», — сказала вона.

За її словами, ситуація перебуває під контролем і всі служби оповіщені про те, що відбувається.

Водночас, агентство «Інтерфакс» повідомляє, що у Волоколамську центральну районну лікарню звернулися уже 50 дітей з різних шкіл міста через отруєння сірководнем.

Раніше російські ЗМІ повідомили, що у школі у Волоколамську невідомий застосува балончик з газом, повідомлялочсь, що нібито постраждали 39 дітей.

Ще раніше повідомлялось, що у Росії 13-річна учениця вчинила стрілянину в школі, постраждали семеро дітей.

Пов`язані новини