У місті Ярославль у Росії на чоловіка просто на вулиці напав ведмідь — від тяжких наслідків ситуацію врятував таксист.

Цей інцидент зафіксувала камера відеоспостереження.

Євген Золотов йшов ввечері вулицею Паніна біля офісу центру адмінпослуг «Мої документи» (аналог ЦНАПів в Україні), коли на нього налетів ведмідь, який, імовірно, забіг у місто з лісу.

Чоловік розповів «Коммерсанту», що його врятував таксист, який почав сигналити і блимати фарами. Після цього хижак втік.

Золотову знадобилась допомога медиків, бо ведмідь вкусив його за стегно. Таксист-рятівник відвіз постраждалого у травмпункт.

Інші жителі Ярославля також бачили хижака на вулицях міста, так, на одному з відео можна побачити як ведмідь доволі спритно біжить уздовж трамвайних колій.

Як розповіли «Коммерсанту» у департаменті охорони навколишнього середовища Ярославської області, інспектори патрулюють лісовий масив, аби ведмідь не повернувся. За їхньою інформацією, він втік з міста до лісу.

«Імовірно, причиною виходу тварини у місто стала елементарна цікавість. Цей ведмідь молодий, приблизно трирічний, ще без досвіду та без страху перед людьми та містом. Явище доволі не часте, востаннє візит ведмедя на територію населеного пункту області фіксували 8 років тому, тоді обійшлося без постраждалих», — розповів представник департаменту Дмитро Белєв.

Він додав, що в регіоні частіше за все у населені пункти заходять молоді лосі, яких покидають матері. Також фіксують лисиць та єнотоподібних собак, які шукають їжу.

Поділитись: