Війна / Крим

У Росії активістка заявила, що атаку на коледж у Керчі спровокувала пісня репера Оксимірона

Євгенія Чудновець/Facebook
Війна/Крим/У Росії активістка заявила, що атаку на коледж у Керчі спровокувала пісня репера Оксимірона
Зберегти
Вигляд
Російська громадська активістка Євгенія Чудновець звернулася у «Роскомнагляд» з вимогою заборонити пісню репера Оксимірона «Останній дзвоник» та кліп на неї, бо вважає, що саме вона спровокувала напад на коледж у Керчі.

«Вплив творчості одного з найпопулярніших реперів Оксимірона на нашу молодь не викликає сумніву. Цей відеоряд і вірші, метою яких (я сподіваюсь) було заробляння грошей і популярності, а не провокація до масовий убивств, повинні буди негайно видалені, аби запобігти повторенню цих жахливих убивств наших дітей», — написала вона.

Чудновець зазначила, що також звернулася з цього приводу до уповноваженої з прав дитини в Росії Ганни Кузнєцової.

У кліпі Оксимірона «Останній дзвоник» показані кадри з фільму «Клас». У картині хлопець, якого спочатку всі ображають, бере зброю і розстрілює свої кривдників.

Євгенія Чудновець — громадська активістка, яка стала відомою наприкінці 2016 року. Російські правоохоронці порушили проти неї кримінальну справу через репост у соцмережах відео, на якому знущаються з дитини. Вона негативно прокоментувала дії кривдників та звернулася у поліцію з вимогою притягти їх до відповідальності. У підсумку Чудновець засудили до 6 місяців колонії, але через великий суспільний резонанс справу переглянули і звільнили жінку. Загалом вона була у місцях позбавлення волі з 22 грудня 2016 року до 6 березня 2017 року.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ Місто могильної тиші: спецрепортаж із Керчі

17 жовтня в політехнічному коледжі в Керчі стався вибух та стрілянина. Унаслідок стрілянини 21 людина загинула та понад 50 постраждали.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ Вибух і стрілянина в коледжі Керчі: що відомо

Підозрюваний у стрілянині — 18-річний Владислав Росляков, студент цього коледжу. Він застрелився після нападу.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ «Ми побачили мертву дівчину — тоді й почалася паніка»: очевидці — про стрілянину в Керчі та загиблих друзів

У Росії вибух спочатку визнали терактом, а пізніше перекваліфікували справу на масове убивство. Родичам загиблих виплатять по мільйону рублів. В анексованому Криму оголосили триденний траур за загиблими. Україна через вибух посилила охорону державного кордону.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ «Ненавидів технікум»: як стрілок у Керчі повторив убивства в американській школі «Колумбайн»

Пов`язані новини