Російського репера Хаскі (справжнє ім'я Дмитро Кузнєцов), затриманого 21 листопада в Краснодарі, арештували на 12 діб за дрібне хуліганство — він виступав на даху автомобіля.

Музикант почав виступати на вулиці після того, як майданчик, де мав відбутися концерт, отримав застереження від прокуратури і концерт скасували.

У підсумку на Хаскі склали три протоколи про адміністративне правопорушення — за дрібне хуліганство, «організацію масового перебування громадян у громадському місці» та відмову пройти медичний огляд.

Після розгляду першого протоколу репера засудили до 12 діб арешту, по другому протоколу його виправдали. Третій протокол суд поки не розглянув.

Більш того, поліція «вирішує питання» про порушення кримінальної справи проти Кузнєцова через пошкодження автомобіля: його власниця звернулася до правоохоронців.

Оновлено: По третьому протоколу Кузнєцова засудили до 3 діб арешту, але вирок за дрібне хуліганство поглинув це покарання, тому музикант проведе за гратами 12 діб.

Нагадаємо, репера затримали 21 листопада після того, як він почав виступати на даху машини.

Напередодні у Хаскі мав відбутися концерт в Ростові-на-Дону, але туди прийшли поліцейські і концерт скасували. До цього концерт Хаскі скасували у Тольятті.

Сам репер заявив, що в його пісні «Поэма о Родине» знайшли заклили до канібалізму, а в інших піснях — образи почуттів віруючих і пропаганду нацизму. Кліп «Иуда» Хаскі YouTube в Росії заблокував без пояснення причин.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ З огляду моралі: чому в Росії скасовують концерти поп-виконавців і до чого тут Крим

Зазначимо, що Хаскі як журналіст їздив на територію самопроголошеної «ДНР».

Поділитись: