У Томську в Росії хлопець ударив кулаком по капоту джипа, який задавив його собаку. Кримінальну справу порушили проти нього, а не проти водія.

Нещасний випадок стався 5 липня 2019 року, повідомляє місцева агенція новин ТВ2.

16-річний Данило Сафронов допомагав другові з ремонтом машини в гаражі. Поруч на вулиці бігало його цуценя Берта, якому було три місяці. Почувши вереск, підліток вибіг із гаража.

«Я побачив, що автомобіль зупинився на собаці. Вибіг із гаража й вигукнув, щоб водій з’їхав. Водій «Ніссана» не зреагував, я вдарив по капоту машини. Чоловік вийшов, став перепрошувати. Та собаку вже було не повернути», — розповів школяр.

Свідок з боку водія позашляховика стверджує, що наїзду не можна було уникнути, тому що собака раптово стрибнула під колеса.

Як повідомив батько Данила Євген Сафронов, співробітники Дорожньої патрульної служби не стали складати протокол на водія, тому що, на їхню думку, хлопець сам порушив правила вигулу собак. Загибла тварина була без намордника й повідка.

Але водій звернувся до поліції у справі пошкодження свого авто. Поліція порушила кримінальну справу за статтею «умисне пошкодження чужого майна». У матеріалах справи є версія, що Данило нібито погрожував водієві вбивством та ображав його. Крім того, власник «Ніссана» стверджує, що хлопець вимагав у нього гроші за собаку.

За дві вм’ятини на капоті джипа водій вимагає компенсації в 14 тисяч рублів (понад 5 тисяч гривень). Свідків з боку Данила слідчі не допитали. За словами Євгена Сафронова, його син ударив по автомобілю через шоковий стан, і про жодний умисел пошкодити машину не йшлося.

Тепер 10-класнику може загрожувати до двох років позбавлення волі. 

Автор: Ігор Бігун
Поділитись: