Федеральна служба судових приставів (ФССП) Росії повідомила, що всі обмеження з опозиціонера Олексія Навального, в тому числі обмеження права виїзду за кордон, зняті, оскільки він оперативно сплатив заборгованість. Про це повідомляє агентство ТАСС з посиланням на ФССП.

У Службі пояснили, що заборгованість і відповідні обмеження у Навального з'явились через стягнення на користь Кіровського обласного підприємства «Кировлес». Після цього опозиціонер сплатив усі рахунки.

«Усі накладені обмеження і заборони щодо виконавчого провадження скасовані. З урахуванням сумлінного ставлення боржника до виконання своїх зобов'язань підстав для обмеження у праві виїзду за межі РФ в рамках зазначеного виконавчого провадження немає», — йдеться у повідомленні.

Раніше Навальний повідомив, що у вівторок, 13 листопада, йому заборонили виїзд з території Росії. Навальний пояснив, що прибув в аеропорт, аби вилетіти до Франції. Політик прямував у Європейський суд з прав людини на оголошення рішення у своїй справі.

У нього забрали паспорт «для проведення спеціальної перевірки». Пізніше прикордонники йому повідомили, що виїзд з Росії для нього «закритий».

15 листопада Європейський суд з прав людини повинен ухвалити фінальне рішення за позовом Навального проти російської влади.

14 жовтня російський опозиційний політик Олексій Навальний вийшов з ізолятору після 50 діб арешту. Наступного дня Навальний заявив, що слідчий збирається повідомили йому про нові звинувачення

Поділитись: