Світ / Сусідні країни

У Росії відновили розслідування вбивства радянського співака Ігоря Талькова у 1991 році

Слідчий комітет РФ
Світ/Сусідні країни/У Росії відновили розслідування вбивства радянського співака Ігоря Талькова у 1991 році
Зберегти
Вигляд
Слідчий комітет Російської Федерації відновив розслідування у кримінальній справі щодо вбивства радянського співака Ігоря Талькова. Справу відновили після клопотання вдови музиканта Тетяни про визнання її потерпілою.

За інформацією Слідчого комітету, раніше потерпілою особою у справі була мати Ігоря Талькова. Після її смерті вдова співака Тетяна Талькова подала клопотання про визнання її потерпілою. 13 листопада СК задовольнив прохання жінки.

«Після її допиту як потерпілої, їй і захиснику передадуть для ознайомлення матеріали кримінальної справи відповідно зі статею 42 КПК РФ», — додали у СК.

Популярного радянського співака, автора пісень і актора Ігоря Талькова вбили пострілом з пістолета 6 жовтня 1991 року у віці 34 років. Вбивство сталося перед концертом музиканта у Санкт-Петербурзі, обставини злочину до кінця так і не з'ясували. Як відомо, це сталося біля гримерки Талькова під час сутички між охороною і концертним директором музиканта Валерієм Шляфманом і охоронцем співачки Азізи. Зброю, з якої вбили співака, так і не знайшли.

У 1992 році слідство висунуло обвинувачення Шляфману у вбивстві через необережність. Сам колишній концертний директор Талькова станом з 1992 року виїхав до Ізраїлю. Шляфман заперечує свою провину.

У 1993 році Слідчий комітет призупинив роботу у справі через те, що підозрюваний втік від слідства.

/Лев Коротаєвський

Більше про:
# вбивство
# Росія
Пов`язані новини