Директорку департаменту молодіжної політики Свердловської області Ольгу Глацьких відсторонили від посади на час службової перевірки після її заяви в бік молоді про те, що держава їм «нічого не винна».

Рішення про відсторонення від посади на час перевірки підписав губернатор Свердловської області Євгеній Кувайшев 6 листопада.

Причиною цього стала заява директорки департаменту молодіжної політики на зустрічі з молоддю Кіровграду. Ольга Глацьких заявила, що держава молодим людям «у принципі нічого не винна, їм зобов'язані батьки», адже «держава не просить батьків народжувати».

Губернатор заявив, що не може погодитися зі словами Глацьких, адже «підтримка сімей, дітей та молоді є безсумнівним пріоритетом нашої роботи».

Після публікації відеозапису із заявою чиновниці Глацьких вибачилася, зазначишви, що своїми словами хотіла «мотивувати молодь самостійно та активно розвиватися, вкладати власну енегрію та силу в самостановлення, а не тільки розраховувати на державу». Також вона сказала, що її слова вирвали з контексту.

Губернатор додав, що розгляне повну версію відеозапису, щоб «спокійно розібратися та зробити висновки».

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile