У Липецькій області Росії рейсовий автобус, який їхав з Донецька в Санкт-Петербург, зіткнувся з «ГАЗеллю», внаслідок чого постраждали п'ятеро людей.

Про це повідомило Міністерство РФ у справах цивільної оборони, надзвичайних ситуацій і ліквідації наслідків стихійних лих, передають «РИА Новости».

Речниця Міністерства закордонних справ України Катерина Зеленко у коментарі hromadske зазначила, що відомство зараз перевіряє цю інформацію.

Аварія сталася на 375 кілометрі траси М-4 «Дон» в Єлецькому районі біля населеного пункту Хмелинець. Після зіткнення автобус загорівся.

Займання загасили вогнегасниками, водночас автобус сильно вигорів. У ньому було 39 громадян України, в тому числі дитина. Постраждали п'ятеро людей. Трьох з них госпіталізували, інших пасажирів відвезли в готель.

Як повідомила ТАСС представниця ЕДДС Єлецького району, п'ятеро людей постраждали, двоє з них у важкому стані. Ще двоє від госпіталізації відмовилися. В результаті трьох доставили до райлікарні.

За даними ЕДДС, серед постраждалих чотири людини з українського рейсового автобуса, у тому числі його водій, а також водій вантажної «ГАЗелі». Обидва водії перебувають у важкому стані.

«Серед постраждалих — житель Кіровської області та житель Ставропольського краю, решта — жителі Луганської та Донецької областей, у людей переломи та опіки. Всього в автобусі перебували близько 40 осіб», — сказала співрозмовниця виданню.

Зараз, за її словами, вирішують, куди пасажирів повезуть: у готельний комплекс чи вони «будуть грітися в наданих нами автобусах». За ними вже направили автобус з Воронежа.

Поділитись: