УКРАЇНА

У РПЦ заявили про лист від Філарета «з закликом до примирення»: Київ спростовує

30 листопада, 2017 22:02
УКРАЇНА/У РПЦ заявили про лист від Філарета «з закликом до примирення»: Київ спростовує
Зберегти
Вигляд
Московський патріархат повідомив, що глава Української православної церкви Київського патріархату (УПЦ КП) Філарет написав патріарху Кирилу та єпископату РПЦ листа, в якому попросив про «відновлення євхаристійного та молитовного спілкування» і про скасування «всіх рішень, в тому числі про погрози і відлучення».

 У РПЦ заявили, що глава Української православної церкви Київського патріархату (УПЦ КП) Філарет написав патріарху Кирилу та єпископату РПЦ листа, в якому попросив про «відновлення євхаристійного та молитовного спілкування» і про скасування «всіх рішень, в тому числі про погрози і відлучення». 

Про це йдеться на сайті Московського патріархату Російської православної церкви.

Прес-секретар УПЦ КП архієпископ Євстратій зі свого боку заявив, що «ніколи патріарх Філарет жодних листів, заяв або звернень подібного змісту не надсилав, не спрямовував і спрямовувати не буде».

У РПЦ також писали, що лист завершується словами: «Прошу вибачення у всьому, чим згрішив словом, справою і всіма моїми почуттями, і так само від серця щиро прощаю всім».

У прес-службі УПЦ КП додали наступне:

«Поширюється провокаційна інформація, яка не відповідає дійсності».

Раніше повідомлялося, що Архієрейський Собор, що проходить у Москві, підтримав прохання митрополита Київського і всієї України Онуфрія виділити для Української православної церкви Московського патріархату окрему главу в статуті Московського патріархату.

Пов`язані новини