У другому за величиною грецькому місті Салоніки затримали двох людей за напад на мера міста Яніса Бутаріса, якого після побиття госпіталізували

У другому за величиною грецькому місті Салоніки затримали двох людей за напад на мера міста Яніса Бутаріса, якого після побиття госпіталізували.

Про це повідомляє АР.

Близько десятка людей напали на Бутаріса 19 травня на церемонії, що була присвячена вшануванню жертв геноциду, який проводили турки під час Першої світової. Очільника міста повалили на землю та, за його словами, били ногами та кулаками.

«Я пережив кошмар», —прокоментував напад на себе 75-річний Бутаріс. Його доставили у лікарню з ушкодженнями ноги, численними синяками та у стані шоку.

Один із підозрюваних у нападі вже раніше був арештований за крадіжку. Інший 20-річний затриманий зізнався, що був розлючений через останні висловлювання Бутаріса про бажання мати кращі стосунки з Туреччиною. Поліція розшукує інших нападників.

Влада Греції звинуватила у нападі ультраправі рухи.

Раніше близько 80 праворадикалів атакували поліцію і журналістів, що висвітлювали візит прем’єра Греції Алексіса Ципраса на острів Лесбос.

Поділитись: