У самоназваній «ДНР» працівників бюджетної сфери вивели на мітинг та мобілізаційні збори присвячені річниці утворення, так званої, «республіки».

У самоназваній «ДНР» працівників бюджетної сфери вивели на мітинг та мобілізаційні збори присвячені так званій річниці утворення самоназваної «республіки», а фактично — захопленню сепаратистами будівлі донецької обладміністрації у 2014 році.

Про це повідомляють підконтрольні бойовикам видання та засновник збройного формування «Восток» Олександр Ходаковський, якого бойовики оголосили зрадником.

«Частину бюджетників люб'язно запросили на вулицю Артема, частину бюджетників, чоловічої статі та призовного віку — на полігон під Торез на одноденні збори. Мирній масовці за традицією поки ще не оголосили, з приводу чого збір, і вони щиро дивуються: у них повинен бути радісний настрій та посмішки на обличчях, або потрібно запасатися гнівом та скорботою?», — написав у livejournal Ходаковський.

Як запевняють бойовики, основне завдання військових зборів — відпрацювання злагодженості дій мобілізаційних резервів «республіки» у разі масштабного загострення на Донбасі.

У той же час, за даними підконтрольних сепаратистам інформресурсів, на мітингу у центрі Донецька зібралось понад 10 тисяч людей.

Нагадаємо, що 6 квітня 2014 року донецьки сепаратисти зайняли будівлю обласної адміністрації. На наступний день, 7 квітня депутати облради оголосили «суверенітет ДНР».

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

Поділитись: