Стартап Forward у Сан-Франциско створив клініку, яка пропонує новий медичний підхід до обслуговування клієнтів із застосуванням останніх технологій

Стартап Forward у Сан-Франциско створив клініку, яка пропонує новий медичний підхід до обслуговування клієнтів із застосуванням останніх технологій.

Про це повідомляє Funscience.today.

Згідно з повідомленням, при першому відвідуванні закладу пацієнти залишають свій електронний підпис, після чого проходять аналіз через спеціально розроблений сканер тіла. Пристрій обробляє різні біометричні дані, які згодом можуть бути доступні пацієнту через спеціалізований додаток на смартфоні.


 

Також зазначається, що в кабінеті діагностики клініки на стіні знаходиться сенсорний дисплей з інтегрованими даними про пацієнта, включаючи історію хвороби.

Під час опитування лікарем пацієнта, спеціальні пристрої стежать за розмовою і миттєво роблять замітки, які відображаються на великому екрані. Крім того паралельно автоматично розробляється план подальшого лікування.

Компанія також створила безпровідний цифровий стетоскоп, який може виявляти серцевий ритм крізь одяг; а також кишеньковий інфрачервоний випромінювач, який допомагає підсвічувати вені пацієнта для полегшення забору крові. Аналіз крові та видача його результатів у клініці здійснюється за 12 хвилин.

Як зазначається, на сьогодні членство у клініці коштує 149 доларів на місяць (близько 4 тисяч гривень).

Поділитись: