У санаторії під Москвою сталася стрілянина: є поранені — РБК

16 вересня, 2017 23:56
default/У санаторії під Москвою сталася стрілянина: є поранені — РБК
Зберегти
Вигляд
У санаторії «Каширские руднички» під Москвою сталася стрілянина, внаслідок якої було поранено людей. Поліція не підтверджує факт стрілянини

У санаторії «Каширские руднички» під Москвою сталася стрілянина, внаслідок якої було поранено людей. Поліція не підтверджує факт стрілянини.

Про це повідомляє РБК.

Видання посилається на слова Тетяни Романової, яка представилася виконавчим директором санаторію. За її словами, на територію установи пройшли 70 осіб «за підтримки співробітників приватного охоронного підприємства на чолі з колишнім директором санаторію Гузєєвим». Романова заявляє, що була вчинена стрілянина по службі безпеки санаторію.

Вона назвала ці дії «спробою рейдерського захоплення» і також додала, що внаслідок інциденту є постраждалі, зокрема 6 охоронців санаторію.

«Стріляли і в мене, коли я підійшла, я втекла. Супроводжувала постраждалих до лікарні, серед яких і співробітники приватної охорони, і відпочиваючі в санаторії», — сказала вона, не уточнивши, скільки відпочиваючих було поранено.

РБК стверджує, що цей санаторій пов’язаний з колишньою дружиною глави «Роснефти» Мариною Сєчиною.

Джерело в її оточенні повідомило, що до будівлі санаторію «привезли близько 50 осіб нового охоронного підприємства і ще низку невстановлених осіб. Після того як охоронці санаторію повернулися до будівлі, сталася перестрілка».

За інформацією співрозмовника видання, працівниками Державтоінспекції зафіксовано 16 постраждалих, шість з них у важкому стані.

Згідно з даними джерел у медичних колах, дві людини були госпіталізовані з вогнепальними пораненнями в результаті стрілянини на території санаторію.

У той же час у прес-службі управління Міністерства внутрішніх справ області заявили, що інформації про перестрілку не надходило.

Підписуйтесь на наш канал у Telegram

Пов`язані новини