У Будинку кіно в Саратові перед початком показу фільма «Занадто вільна людина», присвяченого пам'яті опозиціонера Боріса Нємцова, відмикнули світло.

У Будинку кіно в Саратові перед початком показу фільма «Занадто вільна людина», присвяченого пам'яті опозиціонера Боріса Нємцова, відімкнули світло.

Про це повідомляє агентство «Свободные новости».

Сеанс почався о 20:00, однак на четвертій хвилині під час анонса інших фільмів у всьому будинку згасло світло. Пізніше з'ясувалося, що знеструмленим виявився не тільки Будинок кіно, але і частина вулиці Октябрьської.

Директор Будинку кіно Андрій Наймушин розповів, що в «Саратовському підприємстві міських електричних мереж» повідомили про пошкодження мережі й ремонтні роботи, проте зазначив, що біля найближчої до будівлі трансформаторної будки жодні роботи не ведуться.

Глядачам запропонували прийти в будь-який четвер, суботу або понеділок на додаткові сеанси.

Однак, багато глядачів відмовилися йти із зали. Документаліст Григорій Гришин розповів агентству, що це нагадувало «стихійну акцію протесту», тому що глядачі відмовилися йти, аби переконати комунальників, яких запідозрили в навмисній диверсії.

Нагадаємо, що у понеділок 27 лютого в Києві вперше показали фільм «Нємцов», режисером якого виступив публіцист, координатор руху «Открытая Россия» Владімір Кара-Мурза молодший.

Від початку жовтня справу розглядає Московський окружний військовий суд. Усі підсудні свою вину не визнають.

Нагадаємо, прокуратура РФ заявила про зникнення свідків вбивства Нємцова.

Поділитись: