У Саудівській Аравії найближчим часом мають намір просуватися в реформах та планують зрівняти заробітні платні жінок та чоловіків.

У Саудівській Аравії найближчим часом мають намір просуватися в реформах та планують зрівняти заробітні платні жінок та чоловіків.

Про це в інтерв’ю CBS розповів наслідний принц Мухаммед бен Салман. ЗМІ називають реформи принца у країні «революційними».

«Ми працюємо над ініціативою, яку ми запровадимо у найближчому майбутньому — це ввести рівну оплату для жінок та чоловіків», — сказав він.

Журналістка запитала принца, чи рівня зарплатня є достатнім заходом для розширення жіночих прав у цій країні, натякаючи на неможливість жінкам водити авто.

Принц у відповідь сказав, що це «більше не проблема».

«На сьогодні школи водіння запроваджені і вони незабаром запрацюють. За кілька місяців у Саудівській Аравії жінки зможуть водити авто. Ми нарешті пережили той болючий період, який неможливо виправдати», — додав Мухаммед бен Салман.

Також він наголосив, що жінки в Саудівської Аравії досі мають обмежені права і країна з цього приводу «пройде довгий шлях».

7 березня у Саудівській Аравії вперше в історії відбувся марафон, у якому взяли участь жінки.

Ще раніше повідомлялося, що в Саудівській Аравії жінкам дозволять служити в армії на тлі впровадження реформ, що нададуть жінками можливості реалізувати себе у раніше недоступних галузях.

У лютому Міністерство торгівлі та інвестицій королівства заявило, що у Саудівській Аравії жінкам дозволили відкривати власний бізнес без згоди чоловіка або «опікуна».

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile