У Сеймі Польщі відхилили скаргу на віце-спікера щодо наклепу на медпрацівників з України
Комісія польського Сейму зпитань етики депутатів ухвалила рішення нерозглядати справу щодо висловлювань віце—маршалка парламенту Станіслава Тишки (члена «Кукіз’15») про медичних працівників зУкраїни вефірі одного зтелеканалів.
Комісія польського Сейму з питань етики депутатів ухвалила рішення не розглядати справу щодо висловлювань віце-маршалка парламенту Станіслава Тишки (члена партії «Кукіз’15») про медичних працівників з України в ефірі одного з телеканалів.
Про це повідомляє Оko.press.
«Комісія ознайомилася із заявою з приводу висловлювань віце-маршалка Тишки та ухвалила рішення про непідтримку ініціативи розгляду справи, якої стосується прохання», — йдеться у листі за підписом голови комісії Збігнєва Сосновського.
Цю скаргу вніс представник партії «Новочесна» Кшиштоф Трусколяський. Він проголосував за подальший розгляд справи, один член комісії був проти, троє утрималися. Голосування проводилося таємно. У комісії засідає по одному члену з кожної представленої у сеймі партії. Нині це Збігнєв Сосновський (PSL), Ґжеґож Длуґій (Kukiz’15), Влодзімєж Бернацький (PiS), Кшиштоф Трусколяський (Новочесна), Катерина Мжиґлоцька (PO).
Група депутатів на чолі з Мартіном Швєнціцьким готує свою скаргу у зв’язку з висловлювання Тишки.
Раніше віце-спікер сейму Тишка в ефірі телеканалу TVN24 27 травня заявив, що через працевлаштування менш кваліфікованих медпрацівників з України у польських лікарнях помирає більше пацієнтів.
Видання OKO.press звернулося до комісії Сейму з питань етики депутатів зі скаргою на віце-спікера Сейму Станіслава Тишки через його заяву про непрофесіоналізм українських лікарів-імігрантів та медсестер.
Тишка не опублікував доказів своїх звинувачень стосовно медсестер або лікарів з України.
Видання повідомляє, що у Міністерстві здоров’я Польщі не змогли назвати жодного випадку смерті пацієнтів через непрофесіоналізм медпрацівників з України.
За даними польської Ради медсестер і акушерок, на початку 2018 року в країні працювали всього 82 медсестри і 8 акушерок з України.
Київ також вимагає покарання віце-маршалка Сейму Польщі через наклепи на українських медиків.
- Поділитися: