У туристичному селищі Славське на Львівщині заборонили використання поліетиленових пакетів. Як повідомляє Львівський центр розвитку місцевого самоврядування, таке рішення ухвалили депутати місцевої територіальної громади ще 24 жовтня.

Повідомляється, що поліетиленові пакети планують замінити на паперові пакети та тканинні торбинки багаторазового використання.

За словами голови Славської селищної об'єднаної територіальної громади Володимира Беги, ОТГ «не може залишатись осторонь цієї болючої проблеми».

Відмову від поліетилену у громаді будуть запроваджувати поступово, пропонуючи покупцям альтернативні варіанти: біологічні полімерні, паперові пакети чи тканинні багаторазові торбини.

Працівники ОТГ готують інформаційну кампанію на користь екологічного рішення та закликають ЗМІ допомогти із висвітленням інформації про шкідливість поліетилену.

Крім того, відділ фінансів ОТГ готує спеціальну програму матеріального заохочення для зразкових суб’єктів господарювання.

Як повідомлялось у квітні, Київрада пропонуватиме обмежити в Україні використання поліетиленових пакетів.

Також раніше повідомлялось, що у Грузії відповідно до політики охорони навколишнього середовища будуть поступово відмовлятися від використання поліетиленових пакетів.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Школярка з Маріуполя представила в Нідерландах метод утилізації поліетилену

Поділитись: