Політика

У Сенаті США відбудуться слухання щодо загрози російських кібератак

Політика/У Сенаті США відбудуться слухання щодо загрози російських кібератак
Зберегти
Вигляд
В американському Сенаті в четвер розпочинаються слухання з питання про можливе втручання російських хакерів в хід президентських виборів в США

В американському Сенаті в четвер розпочинаються слухання з питання про можливе втручання російських хакерів в хід президентських виборів в США.

Про це повідомляє Reuters.

У сенатському комітеті збройних сил, який очолює республіканець Джон Маккейн, планують заслухати свідчення директора Національної розвідки Джеймса Клеппера, голову Агентства з національної безпеки Майка Роджерса і заступника міністра оборони у справах розвідки Марсела Леттра.

Розвідувальне співтовариство США вважає, що Москва намагалася втрутитися у перебіг виборів у США за допомогою хакерських атак.

«Документи, які були викрадені з Національного комітету Демократичної партії та Джона Подеста, менеджера кампанії Клінтон, просочилися у ЗМІ напередодні виборів, що нашкодило президентській кампанії Хілларі Клінтон», — йдеться у повідомленні. 

Нагадаємо, у команді новообраного президента США Дональда Трампа заявляють, що оприлюднені спецслужбами США дані наразі не містять переконливих доказів про причетність Росії до хакерських атак на системи американських структур під час президентської кампанії.

Пов`язані новини