Неурядові організації SOS Méditerranée та «Лікарі без кордонів» спільно з береговою охороною Італії врятували за добу 629 біженців з Північної Африки. Водночас берегова охорона Марокко врятувала 472 біженців.

Неурядові організації SOS Méditerranée та «Лікарі без кордонів» спільно з береговою охороною Італії врятували за добу 629 біженців з Північної Африки.

Про це повідомляє неурядова організація «Лікарі без кордонів». 

Судно Aquarius спершу врятувало 400 біженців, згодом ще 229. Серед них 123 неповнолітніх без супроводу, 11 дітей і семеро вагітних жінок. 

Зазначається, що їх доставили до Італії на кораблях німецьких благодійних організацій Sea-Eye та Sea-Watch.

Водночас, як за даними DW, марокканська берегова охорона повідомила про порятунок 472 біженців, які також пересувалися на човнах від північного узбережжя Африки до Європи. Серед врятованих - 28 жінок, 27 неповнолітніх та троє малих дітей.

Нагадаємо, 4 червня біля берегів Тунісу у Середземному морі загинули щонайменше 48 мігрантів, ще 67 врятувала берегова охорона.

Наприкінці травня Іспанська служба з порятунку на морі врятувала у Середземному морі 532 мігранти з Північної Африки, які намагались дістатись берегів Європи.

 

Поділитись: