У серпні в Афганістані щодня гинуло в середньому 74 людини, в тому числі жінки і діти.

Про це ідеться у матеріалі ВВС.

Вдалося підтвердити 611 інцидентів, в яких загинуло 2307 осіб.

«У більшості випадків люди загинули під час бойових дій, але п'ята частина загиблих — мирні жителі», — ідеться у повідомленні.

1 948 осіб отримали поранення.

У русі Талібан та в уряді Афганістану поставили під сумнів точність даних, отриманих ВВС. 

Зазначається, що медіа звертають увагу тільки на масштабні вбивства, у той час як «більшість смертельних конфліктів в Афганістані є дрібномасштабним насильством, як правило, між афганськими силами безпеки та талібами». 

Журналісти ВВС в Афганістані зібрали понад 1200 повідомлень про випадки насильства в Афганістані в період з 1 по 31 серпня 2019 року, вони відслідковували кожен інцидент. Для перевірки звітів BBC створила велику команду для зв’язку з різними джерелами по всій країні, включаючи урядовців, медичних працівників, племінних старшин, місцевих жителів, очевидців і талібанські джерела. Для підтвердження подій було потрібно мінімум два надійних джерела. У ВВС зазначили, що зафіксована лише найменша підтверджена кількість жертв.

Напередодні, 17 вересня, повідомлялося, що в Афганістані під час передвиборчого заходу в провінції Парван за участю президента країни Ашрафа Гані стався вибух бомби, яка була прикріплена до поліцейської машини біля входу на захід. Внаслідок вибуху загинули 24 людини, ще 31 людина поранена. За кілька годин стався другий вибух за добу, 22 людини загинули.

Поділитись: