Влада південнокорейської столиці Сеула розпорядилася закрити всі бари й нічні клуби міста після того, як в одному з найбільш відвідуваних кварталів зафіксували спалах коронавірусу.

Відповідне розпорядження видали в суботу, 9 травня, воно набуває чинності негайно, передає південнокорейське інформаційне агентство Yonhap.

До таких заходів влада Сеула вдалася після повідомлень про десятки випадків інфікування коронавірусом. Їх пов’язують із 29-річним громадянином Північної Кореї, який минулого тижня був у п’яти нічних клубах і барах сеульського кварталу Ітевон.

Лише 9 травня повідомлялося про 18 нових випадків SARS-CoV-2, 17 із яких пов’язані зі згаданим громадянином. Утім, за оцінками Корейського центру з контролю та профілактики захворювань, число нових випадків зросте, адже заклади, в яких був носій вірусу, відвідувало разом із ним щонайменше 1500 людей.

Південна Корея — одна з найуспішніших країн у боротьбі з епідемією коронавірусу. Одна з причин — масове тестування, яке дозволяє виявити всіх потенційних носіїв вірусу.

6 травня країна почала поступово послаблювати коронавірусний карантин із огляду на те, що кількість нових випадків інфікування за день не перевищувала десяти.

Станом на 9 травня всього в Південній Кореї було виявлено 10840 випадків інфікування SARS-CoV-2, з них 256 летальних, водночас 9568 пацієнтів змогли одужати — таким чином, кількість активних випадків зараження ледь перевищує тисячу.

Станом на ранок 9 травня у світі зафіксували 4 млн 14 тисяч 436 випадків коронавірусного захворювання COVID-19. Серед них 1 млн 387 тисяч 230 людей одужали та 276 251 померли. Наразі інфікованими залишаються 2 млн 350 тисяч 955 людей.

Інформаційна гігієна не менш важлива за особисту. Ми працюємо навіть в умовах карантину і піклуємось про новини, які ви отримуєте! Підтримайте нас на Спільнокошті! Підтримайте незалежну журналістику!
Поділитись: