Вранці 16 грудня в Севастополі співробітники ФСБ приїхали на роботу до Ігоря Мовенка і забрали його з собою. Також співробітники силового відомства вилучили робочий комп'ютер Ігоря

В анексованому Криму у Севастополі співробітники ФСБ затримали проукраїнського активіста Ігоря Мовенка.

Про це повідомив журналіст Антон Наумлюк.

«У Севастополі співробітники ФСБ затримали проукраїнського активіста Ігоря Мовенка, якого у вересні побили за українську символіку і символіку підрозділу «Азов» на вулиці міста», – написав він.

Інформацію про затримання підтверджує і Кримська правозахисна група, яка зв'язалася з дружиною активіста Валентиною Мовенко.

«Вранці 16 грудня 2016 року в Севастополі співробітники ФСБ приїхали на роботу до Ігоря Мовенка і забрали його з собою. Також співробітники силового відомства вилучили робочий комп'ютер Ігоря», – йдеться у повідомленні.

Після цього співробітники ФСБ влаштували обшук і в квартирі Мовенка.

Дружина затриманого також розказала правозахисникам, що їй забороняли спілкуватися з чоловіком, але Ігор встиг сказати їй, що його побили, погрожували помістити в СІЗО, якщо він не зізнається в екстремізмі.

Нагадаємо, що 15 грудня під час рейду російських силовиків на ринку «Привоз» в окупованому Сімферополі 5 людей з українськими паспортами були затримані.

Раніше в анексованому Криму суд арештував українського активіста Балуха.

Поділитись: