УКРАЇНА

У Севастополі «Воля» заблокувала доступ до «Яндекс» та «ВКонтакте»

31 травня, 2017 14:15
УКРАЇНА/У Севастополі «Воля» заблокувала доступ до «Яндекс» та «ВКонтакте»
Зберегти
Вигляд
Опубліковано повідомлення, де пояснюється, що доступ до цих веб-ресурсів заблоковано згідно з указом президента України про нові санкції

В анексованому Севастополі інтернет-користувачі повідомляють про блокування доступу до ресурсів Яндекс, Mail.ru та ВКонтакте.

Про це також пише місцевий інформресурс ForPost.

Повідомляється, що на заблокованих сайтах опубліковано повідомлення, де пояснюється, що доступ до цих веб-ресурсів заблоковано згідно з указом президента України про нові санкції Ради національної безпеки і оборони України від 28 квітня 2017 року, які передбачають, зокрема, блокування доступу до соцмереж «ВКонтакте » і «Одноклассники». Це повідомлення українською мовою підписане компанією «Воля».

 

Ресурс 3652 пише, що повідомлення про блокування надходять не лише від мешканців Севастополя.

Зауважимо, що тут йдеться про колишніх абонентів українського інтернет-провайдеру «Воля», який після анексії півострова Росією заявив, що з 1 липня 2014 припинив свою діяльність в Криму, передавши безоплатно свою мережу в користування російській компанії «Телекомунікаційні системи», яка також отримала можливість тимчасово використовувати бренд «Воля», сплачуючи за це роялті. Про які суми йде мова та як юридично регулюватиметься оплата не повідомлялось.

Тоді у компанії «Воля» пояснили своє рішення про припинення надання послуг в Криму «неможливістю працювати в стані правового вакууму, в умовах, коли немає можливості дотримуватися українських законів».

За даними Forbes Україна у контакт-центрі абонентів «Волі» в Севастополі на запитання користувачів про вихід компанії з Криму оператор кол-центру повідомляв, що нова компанія – «Телекомунікаційні системи» – входить у структуру «Волі». Однак у прес-службі української компанії спростували це.

Нагадаємо, що рішенням Ради нацбезпеки та оборони в Україні заборонили використання російських соцмереж «Вконтакте», «Одноклассники», а також сервісу «Яндекс».

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

Пов`язані новини